Soutěž o nejlepší středoškolský novinářský počin | FSV UK

Soutěž o nejlepší středoškolský novinářský počin

Součástí Zimní školy žurnalistiky bude také vyhodnocení soutěže o nejlepší středoškolský novinářský počin školního roku 2019/20.

Soutěžit lze ve třech kategoriích:

Nutnou podmínkou účasti je, že daný příspěvek byl uveřejněný nebo odvysílaný ve středoškolském časopise, novinách, rádiu či televizi v průběhu školního roku 2019/2020.

Přihlášky je možné podávat individuálně nebo skupinově do neděle 22. prosince 2020. Na adresu katerina.turkova@fsv.cuni.cz zašlete Váš příspěvek v elektronické podobě. Do předmětu přihlašovacího e-mailu prosím uveďte „Novinářská soutěž_Jméno autora/ Jména autorů“ (např. Novinářská soutěž_Jan Novák a Jana Nováková).

Ocenění soutěžící budou pozvání na slavnostní předání cen, které se uskuteční v pátek 7. února 2020 v reprezentativních prostorách Univerzity Karlovy.